U opštoj bolnici “ Đorđe Joanović“ održana je pres konferencija pod sloganom „Svakom može da se desi da izgubi svest“, na kojoj je dr Danijela Andrić govorila o subspecijalizaciji iz kliničke neurofiziologije sa epileptologijom, koju je završila u 2022. godini, a koja značajno doprinosi lečenju pacijenata obolelih od epilepsije.
„Svakom može da se desi da izgubi svest“ – značaj pregleda i terapije u lečenju epilepsije
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






