Vlada Republike Srbije danas je uplatila 189 miliona dinara na namenski račun trezora za socijalno zbrinjavanje 369 radnika Agroživa,potvrdio je za RTV Santos Mitar Vučurević,predsednik Opštine Žitište.Kako je ranije i najavio,gostujući u informativnoj emisiji Dan na TV Santos,Predrag Amižić ,bivši direktor Agroživa,svakom radniku će biti isplaćeno po 200 evra za svaku godinu staža ,dok će radni staž biti povezan od 2014.godine do dana isplate.
Najnovije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.

„Maslačak“ za Matiju
12. jun 2026.

Apel: Požari na otvorenom prostoru
12. jun 2026.

Vremenska prognoza
Najčitanije vesti



Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.
