S obzirom na to da je Vlada Republike Srbije na jučerašnjoj sednici usvojila zaključak kojim se preporučuje da drugi dan Božića, 8. januar, bude neradan dan, obaveštavamo sugrađane da će termini koje su imali zakazane u Opštoj bolnici Zrenjanin za taj dan preko informacionog sistema, biti prezakazani, a pacijenti će biti obavešteni-navodi se u saopštenju bolnice.
Saopštenje bolnice povodom neradnog dana 8.januara
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



