Nacionalna nagradna igra pod nazivom „Uzmi račun i pobedi“ ove godine ima rekordan broj poslatih koverata. Razgovarali smo sa građanima, ali i kompanijama i nadležnima u NALED-u, ali ćemo vas ujedno i upoznati sa nekim novim pravilima. Procenjuje se da je 37 % stanovništva učestvovalo u nagradnoj igri u prošlom ciklusu. Nacionalna kampanja je način borbe protiv sive ekonomije. Zaključno sa 26. februarom poslato je preko milion koverata. Ove godine one nisu brendirane. Maloletna lica ne smeju biti potpisana, jer ćete u suprotnom ostati bez nagrade. Predviđen je nagradni fond od 117 miliona dinara. U subotu, 3. marta od 17,30 časova biće prvo izvlačenje na prvom programu RTS-a. 5 stanova, 50 automobila fiat 500l i 80 robnih vaučera biće podeljeno ove godine.
Rekordna zainteresovanost ljudi za nagradnu igru „Uzmi račun i pobedi“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Vozili pod dejstvom kokaina
15. jun 2026.


Početak emitovanja velikog dečjeg kviza SuPerSu
15. jun 2026.

Foto i video snimanje skupova građana
15. jun 2026.
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.