Po završetku sezone u Srpskoj ligi grupa Vojvodina Radnički je počeo rekontrukciju kluba. Stigli su novi trener i direktor.
Radnički promovisao novog trenera i direktora
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






