Prva faza povećanja kapaciteta fabrike vode je završena. Radovi su trajali nešto duže od predviđenog vremena. U toku je postepeno puštanje sistema u rad i dopuna rezervoara nakon čega ćemo započeti distribuciju vode prema gradu. Početak distribucije se očekuje oko pola devet, navodi se u saopštenju firme „Zilio“.
Prva faza radova završena, oglasio se investitor
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






