Program

Podeli:

PONEDELJAKUTORAKSREDAČETVRTAKPETAKSUBOTANEDELJA
07:00 SREDIŠTA SVETSKE KULTURE (r)

 

08:00 HRANA I VINO (r)

08:30 VODIČ ZA RODITELJE

09:00 BIOGRAFIJE

10:00 FILM

11:30 HRANA I VINO

12:00 NA TRAGU UNESKO-A (r)

12:30 VINO I VINOGRADARSTVO (r)

13:00 FILM

14:30 SREDIŠTA SVETSKE KULTURE

15:30 DOKUMENTARNI PROGRAM

16:00 SMEH TERAPIJA

17:00 SERIJA „FIRMA“ (r)

18:00 SERIJA „ZELENA, ZELENA TRAVA“

19:00 DAN 19

19:40 KAKO SE PRAVE STVARI

20:00 DNEVNIK IZ 2. SVETSKOG RATA

21:00 SERIJA „FIRMA“

22:00 DAN 22

22:40 SERIJA „ZELENA, ZELENA TRAVA“

23:20 FILM

07:00 SREDIŠTA SVETSKE KULTURE (r)

 

08:00 HRANA I VINO (r)

08:30 VODIČ ZA RODITELJE (r)

09:00 BIOGRAFIJE

10:00 FILM

11:30 HRANA I VINO

12:00 SMEH TERAPIJA (r)

13:00 FILM

14:30 SREDIŠTA SVETSKE KULTURE

15:30 DOKUMENTARNI PROGRAM

16:00 DOKUMENTARNI PROGRAM

16:30 SPORT U BANATU

17:00 SERIJA „FIRMA“ (r)

18:00 SERIJA „ZELENA, ZELENA TRAVA“ (r)

19:00 DAN 19

19:40 SVE ŠTO TREBA DA ZNATE

20:00 NEOBIČNE ŽIVOTINJE

21:00 SERIJA „FIRMA“

21:50 POTROŠAČKI SAVETNIK

22:00 DAN 22

22:40 SERIJA „ZELENA, ZELENA TRAVA“


23:20 FILM

07:00 SREDIŠTA SVETSKE KULTURE (r)

 

08:00 HRANA I VINO (r)

08:30 VODIČ ZA RODITELJE

09:00 BIOGRAFIJE

09:50 POTROŠAČKI SAVETNIK (r)

10:00 FILM

11:30 HRANA I VINO

12:00 OKRUŽENJE (r)

13:00 FILM

14:30 SREDIŠTA SVETSKE KULTURE

15:30 DOKUMENTARNI PROGRAM

15:45 SVI NA SAJAM (r)

16:00 ANNY STILL (r)

17:00 SERIJA „FIRMA“ (r)

18:00 SERIJA „ZELENA, ZELENA TRAVA“ (r)

19:00 DAN 19

19:40 SVE ŠTO TREBA DA ZNATE

20:00 MUŠKA LABORATORIJA

21:00 SERIJA „FIRMA“

21:50 POTROŠAČKI SAVETNIK

22:00 DAN 22

22:40 SERIJA „ZELENA, ZELENA TRAVA“

23:20 FILM

07:00 SREDIŠTA SVETSKE KULTURE (r)

 

08:00 HRANA I VINO (r)

08:30 VODIČ ZA RODITELJ

09:00 BIOGRAFIJE

09:50 POTROŠAČKI SAVETNIK (r)

10:00 FILM

11:30 HRANA I VINO

12:00 VINO I VINOGRADARSTVO

12:30 PORUKA MIRA

13:00 FILM

14:30 SREDIŠTA SVETSKE KULTURE

15:30 DOKUMENTARNI PROGRAM

15:45 SVI NA SAJAM (r)

16:00 ANNY STILL

17:00 SERIJA „FIRMA“ (r)

18:00 SERIJA „ZELENA, ZELENA TRAVA“

19:00 DAN 19

19:40 KAKO SE PRAVE STVARI

20:00 ULOVI TROFEJ

21:00 SERIJA „FIRMA“

21:50 POTROŠAČKI SAVETNIK

22:00 DAN 22

22:30 SERIJA „ZELENA, ZELENA TRAVA“

23:15 FILM

07:00 SREDIŠTA SVETSKE KULTURE (r)

 

08:00 HRANA I VINO  (r)

08:30 VODIČ ZA RODITELJE

09:00 BIOGRAFIJE

09:50 POTROŠAČKI SAVETNIK (r)

10:00 FILM

11:30 HRANA I VINO

12:00 VINO I VINOGRADARSTVO (r)

12:30 PUTOPIS LIBAN

13:00 FILM

14:30 SREDIŠTA SVETSKE KULTURE

15:30 DOKUMENTARNI PROGRAM

16:00 RAZGLEDNICA

17:00 SERIJA „FIRMA“ (r)

18:00 SERIJA „ZELENA, ZELENA TRAVA“ (r)

19:00 DAN 19

19:40 KAKO SE PRAVE STVARI

20:00 MAKSIMALNO OPUŠTENO

21:00 SERIJA „FIRMA“

22:00 DAN 22

22:40 SERIJA „ZELENA, ZELENA TRAVA“

23:15 30/1

23:50 FILM

08:00 FILM

 

09:30 CRTANI FILM

11:00 MOJA LEPA SRBIJA (r)

11:30 PUTOPIS LIBAN (r)

12:00 MOBIL AUTO (r)

12:30 RAZGLEDNICA (r)

13:00 TO SMO MI

14:00 ULOVI TROFEJ (r)

14:30 DOKUMENTARNI PROGRAM(r)

15:00 VIKENDICA (r)

17:00 AGROSAT

19:00 DAN 19

19:30 HRANA I VINO

20:00 DOKUMENTARNI PROGRAM

20:30 RAZDRMAVANJE

21:00 POZAJMI MI AUTO

22:00 DAN 22

22:30 MOVIELAND (r)

23:10 FILM „IVICA“

00:45 30/1 (r)

08:00 HRANA I VINO

 

09:00 TO SMO MI (r)

10:00 CRTANI FILM

11:00 POZAJMI MI AUTO (r)

12:00 SPORT U BANATU (r)

12:30 PANORAMA OPŠTINE ŽITIŠTE (r)

13:00 MOBIL AUTO

13:30 RAZDRMAVANJE (r)

14:00 AGROSAT (r)

15:00 MAXIMALNO OPUŠTENO (r)

16:00 DOKUMENTARNI PROGRAM (r)

17:00 VIKENDICA

19:00 NA TRAGU UNESKO-A

19:30 HRANA I VINO

20:00 RAZOTKRIVANJE

21:00 SERIJA „MOĆNIJI OD DRŽAVE“

22:00 CRISS ANGEL

22:30 MOVIELAND

23:10 FILM „PUŠKIN POSLEDNJI DUEL“

RTV Santos

Autor: Redakcija radio televizije Santos

POVEZANE vesti

Dobrodošli na RTV Santos Instalirajte našu aplikaciju

Instaliraj
×

Pretraga