Gradonačelnik Čedomir Janjić sa saradnicima priredio je prijem za članove rvačke reprezentacije Srbije i rvačkog kluba “Proleter”, osvajače medalja na nedavno završenom Svetskom šampionatu u rvanju grčko-rimskim stilom u Budimpešti. Ovim je nastavljen niz sjajnih rezultata naših rvača na najvećim takmičenjima, a posebno je značajno što su od tri osvojene medalje dve stigle u Zrenjanin – Viktora Nemeša i Mihaila Kadžaje. I treća medalja posredno je vezana za Zrenjanin, jer ju je osvojio Davor Štefanek, nekadašnji istaknuti član “Proletera”.
Prijem rvača kod gradonačelnika Zrenjanina
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.


