Ministar poljoprivrede, Branislav Nedimović i predsednik Vlade Vojvodine, Igor Mirović obišli su radove na izgradnji dvonamenskog sistema „Međa“. Za ovu namenu iz „Abu Dabi“ fonda izdvojeno je 113 miliona evra, dok ova investicija iznosi 142.000 evra. Planirano je da se na teritoriji Srednjeg Banata realizuju 4 ovakva projekta koja će služiti za odvodnjavanje i navodnjavanje.
Počela izgradnja dvonamenskog sistema u Međi
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



