Plastenici u okviru USAID-a i Grada Zrenjanina koji su u junu tekuće godine postavljeni na gradskoj parceli u naselju Šumica, zadaju glavobolju tamošnjem stanovništvu. Proizvodnja još uvek nije započela a pomoćnik gradonačelnika Duško Radišić, uverava da će ovih dana biti sprovedena voda i struja, te da će jesenja proizvodnja započeti u septembru.
Plastenici prave problem meštanima naselja Šumice zbog vode koja se nakupila
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.

„Maslačak“ za Matiju
12. jun 2026.

Apel: Požari na otvorenom prostoru
12. jun 2026.





