Šesta sednica Zelenog Saveta grada Zrenjanina održana je u gradskoj kući, a jedina tema bila je zdrava pijaća voda. Sednici su pored članova Saveta bili prisutni eminentni profesori koji su učestvovali u rešavanju problema, kao i predstavnici kompanije Metito, Zavoda za javno zdravlje Zrenjanin, JKP “Vodovod i kanalizacija”, kao i predstvnici brojnih ustanova i drugi.
Održana sednica Zelenog Saveta grada Zrenjanina
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Vozili pod dejstvom kokaina
15. jun 2026.


Početak emitovanja velikog dečjeg kviza SuPerSu
15. jun 2026.

Foto i video snimanje skupova građana
15. jun 2026.
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.