Svečana deseta sednica Saveta Srednjobanatskog upravnog okruga kojom je predsedavao načelnik Dušan Šijan održana je danas u sedištu upravnog okruga u Zrenjaninu. Načelnik Srednjobanatskog upravnog okruga je zahvalio prisutnim predstavnicima organa lokalnih samouprava i državnih institucija na dosadašnjoj saradnji i najavio uspešnu saradnju i u narednoj godini.
Održana deseta sednica Srednjobanatskog okruga
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






