U Opštoj bolnici „Đorđe Joanović“ u Zrenjaninu uvedena je nova intervencija na odeljenju radiologije, što predstavlja značajan iskorak u dijagnostici i lečenju pacijenata iz regiona Srednjeg Banata. Nova procedura deo je kontinuiranog unapređenja rada bolnice i modernizacije zdravstvenih usluga, sa ciljem da se pacijentima omogući dostupnija i kvalitetnija zdravstvena zaštita.
Nova intervencija na radiologiji Opšte bolnice „Đorđe Joanović“ u Zrenjaninu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





