Nakon „bunta ćutanja“ glasno progovorili o problemima (video)

Podeli:

Nakon nedelju dana “bunta ćutanja” Dragana Popović operska pevačica i građanka Zrenjanina otkrila je razloge svog performansa. Zbog ćutanja svih u društvu rešila je da skrene pažnju na probleme sa kojima se suočavamo. Performans se odnosio na decenijski problem pijaće vode u gradu. Zdravko Vujasinović predsednik Udruženja “Naš grad naša stvar” pozvao je sve građane da dođu sutra u 12 sati u centar grada gde će se održati protest za vodu kako bi građani ponovo skrenuli pažnju na problem koji ih muči, a tiče se pijaće vode u gradu.

IMG_20140801_112959

Nakon nedelju dana “bunta ćutanja” Dragana Popović operska pevačica i građanka Zrenjanina otkrila je razloge svog performansa. Zbog ćutanja svih u društvu rešila je da skrene pažnju na probleme sa kojima se suočavamo. Performans se odnosio na decenijski problem pijaće vode u gradu. Zdravko Vujasinović predsednik Udruženja “Naš grad naša stvar” pozvao je sve građane da dođu sutra u 12 sati u centar grada gde će se održati protest za vodu kako bi građani ponovo skrenuli pažnju na problem koji ih muči, a tiče se pijaće vode u gradu.

RTV Santos

Autor: Redakcija radio televizije Santos

POVEZANE vesti

Pretraga