Nagradno takmičenje „Recikliraj pametno i osvoji nagrade“ dobilo je svog pobednika za mart mesec. Njemu je danas u Roda marketu u Zrenjaninu uručen trotinet koji je sponzorisala kompanija Koka Kola HBC.
Najvredniji recikler dobio trotinet
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





