Gradska uprava grada Zrenjanina unosi novine u svoj rad koje će omogućiti da se modernizuju i na bolji način obavljaju poslove. Uvodi se sistem evidencije ulaska svih stranaka i posetioca kao i zaposlenih, a od 17. februara građani će moći da uđu samo na ulaz iz ulice Narodnog fronta direktno u Uslužni centar. Više pogledajte u videu
Modernizacijom rada Gradske uprave glavni ulaz biće zatvoren za građane
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.




