U poseti Gradu Zrenjaninu boravila je ministarka bez portfelja u Vladi Republike Srbije i predsednica Međuresorne radne grupe za sprovođenje Agende UN o održivom razvoju do 2030. godine, prof. dr Slavica Đukić Dejanović. Posetu je najpre započela prijemom i radnim sastankom sa gradonačelnikom Čedomirom Janjićem i njegovim saradnicima i načelnicom Srednjobanatskog upravnog okruga Snežanom Vučurević.Ministarka Đukić Dejanović zatim je, u Baroknoj sali, otvorila konferenciju “Lokalizacija ciljeva održivog razvoja – ostvarenje Agende 2030”
Ministarka Slavica Đukić Dejanović u poseti Zrenjaninu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



