Ministar državne uprave i lokalne samouprave Branko Ružić posetio je JKP „Čistoća i zelenilo“. Tom prilikom njemu su predočeni rezultati i rad, kao i budući planovi. Ministar je pohvalio dobro poslovanje i istakao kao pozitivan primer koji bi druga preduzeća trebala da slede. Pored svih investicija i ulaganja preduzeće će poslovati pozitivno, rekao je tom prilikom Zoran Protić, direktor JKP „Čistoća i zelenilo“
Ministar Ružić posetio JKP „Čistoća i zelenilo“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.


