Ministar unutrašnjih poslova u ranim jutarnjim satima bio je u Žitištu, ovom prilikom izjavio da ubica nije imao „nijednu prekršajnu ni krivičnu prijavu, niti prijavu za porodično nasilje, niti bilo šta što bi ukazivalo da bi takva tragedija mogla da se dogodi“.“On je noćas oko pola dva iz automatske puške, koju je ilegalno posedovao, sa više rafala usmrtio pet osoba i ranio 20. Meštani koji su bili u kafiću su uspeli da mu otmu pušku i on je počeo da beži“, rekao je Stefanović.Stefanović je dodao da ga je policija uhvatila i odvela u stanicu.
Ministar policije Nebojša Stefanović u Žitištu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.


