Ministar bez portfelja u Vladi Republike Srbije zadužen za koordinaciju aktivnosti u oblasti odnosa sa dijasporom Đorđe Milićević otvorio je sinoć u Gradskoj bašti, u prisustvu gradonačelnika Sime Salapure, sportsko – obrazovni kamp za srpsku decu iz dijaspore i regiona i naveo da, u sklopu kampa u našem gradu ove godine boravi 105 učesnika iz Rumunije, Mađarske, Italije, Severne Makedonije, Republike Srpske i Srbije.
Ministar Đorđe Milićević otvorio sinoć sportsko-obrazovni kamp za srpsku decu iz dijaspore i regiona
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.


