Mini Sajam zapošljavanja održan je u hotelu Vojvodina u okviru projekta „Osnaživanje Banata kroz realnu potražnju“. Cilj projekta je balansiranje stope zaposlenosti u rumunsko-srpskom prekograničnom području, uzimajući u obzir postojeću visoku stopu nezaposlenosti u Srbiji, s jedne i nedostatak radne snage u Rumuniji, s druge strane. Petnaest firmi je iskazalo potrebu za radnicima različitih profila.
Mini Sajam zapošljavanja održan u hotelu Vojvodina
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti


Koncert „Između nas“ pijanistkinje Ane Dragosavljević
10. jun 2026.

Počinje letnja sezona na Gradskom bazenu u Zrenjaninu
10. jun 2026.

Vremenska prognoza
Najčitanije vesti



Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.