M18 EHF EURO – Kadetska reprezentacija Srbije poražena od Francuske

Podeli:

Kadetska reprezentacija Srbije pretrpela je poraz od Francuske u drugom meču razigravanja od 9. do 16. mesta na Evropskom prvenstvu u Crnoj Gori.

Uprkos želji i borbenosti, izabranici Aleksandra Brkovića nisu uspeli da nadigraju raspoloženu Francusku koja je od sredine prvog poluvremena napravila osetniju razliku i stvorila kapital za nastavak utakmice. Naša ekipa je efikasnom igrom pokušala da promeni stanje stvari na terenu u drugom delu igre, posebno povratnik na teren posle povrede u prvom kolu takmičenja, Simo Šijan uz Aleksu Bukvića i Miliju Papovića, ali Francuzi su na svaki naš napad imali odgovor.

Na kraju 39:35 u korist Francuske za kraj druge faze takmičenja na Evropskom prvenstvu. 
Najefikasniji u redovima Srbije bio je Simo Šijan sa 13 postignutih golova i proglašen je igračem utakmice u našoj ekipi, a pratili su ga Aleksa Bukvić sa 7 i Milija Papović sa 5 pogodaka.

RTV Santos

Autor: Redakcija radio televizije Santos

POVEZANE vesti

Pretraga