U narednim danima 9000 korisnika JKP“Vodovod i kanalizacija“ će dobiti obaveštenje o dugovanju i načinu otplate u zavisnosti od iznosa. Nakon prijema obaveštenja i isteka roka od osam dana, dužnici će se isključivati sa mreže. Na ovaj korak je prinuđeno preduzeće, jer su potrošači dužni 268 miliona dinara.
Ko ne plati dug za vodu, isključuje se sa mreže u roku od osam dana
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.




