Gazdinstvo Polovina iz Banataskog Karađorđeva koje se bavi poljoprivrednom proizvodnjom ove godine imaju i dobar rod kajsije od koje će biti kako vlasnik kaže i dobrog pekmeza i jos bolje rakije.
Karađorđevačka kajsija na gazdinstvu Polovina
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






