Nakon najave premijerke Ane Brnabić i gradonačelnika Zrenjanina Čedomira Janjića, problem oko prečišćene vode i postrojenja za prečišćavanje je počeo da se rešava. Investitor je imao sastanke sa čelnim ljudima grada Zrenjanina i on će prodati postrojenje, ali se još uvek ne zna po kojoj ceni, jer ne želi da izlazi sa podacima u javnost dok traju pregovori. Prema nezvaničnim informacijama oko 7.5 miliona evra je potrošeno do sada u izgradnju postrojenja. U naredna 4 meseca trebao bi da se reši višedecenijski problem. Ukoliko se postignu dogovori, već od 1. marta bi voda mogla da potekne iz slavina!
Investitor doneo odluku u vezi postrojenja za prečišćavanje vode!
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti


Koncert „Između nas“ pijanistkinje Ane Dragosavljević
10. jun 2026.

Počinje letnja sezona na Gradskom bazenu u Zrenjaninu
10. jun 2026.

Vremenska prognoza
Najčitanije vesti



Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.