Radnik preduzeća „Dijamant“ u Zrenjaninu D.V. iz Sutjeske poginuo je juče ujutru u podnom skladištu starog silosa. Inspekcija je izašla na lice mesta, i utvrdila da zaposleni nisu obavestili rukovodioca i da su ušli samoinicijativno da spreče curenje. Nesreća se dogodila tako što je poginuli radnik želeo da zaustavi curenje semena suncokreta iz silosa. Tom prilikom povređen je još jedan radnik A.C. iz Zrenjanina.
Inspekcija utvrdila okolnosti koje su dovele do tragedije (video)
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.



