Igralište za decu u Orlovatu osim što mališanima ne pruža nikakve uslove za igru, postalo je i opasno. Sprave su veoma stare i teške, a celo igralište neophodno je renovirati. Međutim, ne postoje sopstvena sredstva, jer u Orlovatu nema samodoprinosa. Problema su svesni i roditelji i Savet MZ „Orlovat“. Nadaju se da će neko pomoći.
Igralište u Orlovatu nebezbedno za decu, roditelji zabrinuti
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Vozili pod dejstvom kokaina
15. jun 2026.


Početak emitovanja velikog dečjeg kviza SuPerSu
15. jun 2026.

Foto i video snimanje skupova građana
15. jun 2026.
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.