Građani Zrenjanina samoorganizovali su se u iskazivanju nezadovoljstva zbog širenja neprijatnih mirisa firme „Prekon“. Oni su se okupili i simbolično bacili kese sa smećem u dvorište firme. Okupljeni građani su rekli da je ovo očajnički potez, jer su mnogobrojne porodice osuđene da udišu smrad koji im ulazi u domove svakodnevno. Najavljene su dalje akcije i prikupljanje potpisa, kao vid građanske borbe za bolji život svih ljudi.
Građansko iskazivanje nezadovoljstva zbog neprijatnih mirisa
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



