Komunalna milicija nije imala puno posla u prethodnim danima. U malobrojnim upućenim pozivima ljudi su se žalili na buku, nakon čega su komunalni milicajci odmah reagovali. Proslave obe Nove godine i Božića protekle su mirno.
Građani postaju odgovorniji i savesniji
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





