Građani, ali i pojedini odbornici u Skupštini grada Zrenjanina posetili su postrojenje za prečišćavanje vode zajedno sa investitorom i čelnim ljudima JKP “Vodovod i kanalizacija”. Oni su postavljali pitanja i upoznavali se sa radom postrojenja. Čeka se upotrebna dozvola, ali i odobrenje pokrajinske sanitarne inspekcije.
Građani posetili postrojenje za prečišćavanje vode
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.


