Građanima Opštine Novi bečej stigle su opomene koje se odnose na dugove iz javnih prihoda, kao i na samodoprinos iz prihoda poljoprivrede. Građani su nezadovoljni zbog ovog čina, te su se odlučili na prikupljanje potpisa za peticiju, smatrajući ove opomene nezakonitim.
Građani Novog Bečeja nezadovoljni zbog pristiglih opomena
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Vozili pod dejstvom kokaina
15. jun 2026.


Početak emitovanja velikog dečjeg kviza SuPerSu
15. jun 2026.

Foto i video snimanje skupova građana
15. jun 2026.
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.

Vozili pod dejstvom kokaina
15. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.