Kako RTV Santos saznaje u JKP „Vodovod i kanalizacija“ ceo Zrenjanin ostao je bez vode iz razloga što je došlo do velike havarije na magistralnom vodu.Problem je lociran i trenutno se radi na otklanjanju istog.Iako su radovi u toku,voda će biti puštena,ali pod malim pritiskom,tako da će neka domaćinstva dobiti vodu pod slabijim a neka pod boljim pritiskom.Kada će kvar u potpunosti biti otklonjen i pritisak stabilizovan,u ovom trenutku u JKP „Vodovod i kanalizacija“ ne mogu da nam kažu.
Evo zašto smo opet bez vode i kada da je očekujemo
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.


