Direktor Fabrike vode, Bojan Dimkić oglasio se danas kratkim saopštenjem, povodom eksplozije u kojoj su dva radnika povređena. On je istakao da ne sme biti posebnog oglašavanja, zbog istrage i da je najvažnije da povređeni radnici nisu u životnoj opasnosti. Saopštenje prenosimo u potpunosti.
Direktor Fabrike vode oglasio se dan nakon eksplozije u kojoj su povređena dva radnika
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



