U Gradskoj bašti u okviru dečjeg programa „Banatske bajke“ održane su dve radionice za najmlađe, nakon čega je usledila projekcija filma.
Dečje radionice u Banatskoj bajci
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





