Kako RTV Santos nezvanično saznaje, član Gradskog veća grada Zrenjanina i Gradskog štaba za vanredne situacije zaražen je koronavirusom. On je prebačen u Novi Sad radi daljeg lečenja. Preostaje da se vidi ko je bio u kontaktu sa njim, kako bi se sprečilo potencijalno širenje virusa. Zvanične informacije očekujemo sutra.
Član Gradskog veća grada Zrenjanina zaražen koronavirusom?
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Vozili pod dejstvom kokaina
15. jun 2026.


Početak emitovanja velikog dečjeg kviza SuPerSu
15. jun 2026.

Foto i video snimanje skupova građana
15. jun 2026.
