U Melencima je održana tribina o bezbednom učešću u saobraćaju. Cilj tribine bio je da se učesnicima u saobraćaju skrene pažnja na rizike koje sa sobom nosi nesavesna i nepromišljena vožnja.
„Bezbednost u saobraćaju“ tema tribine u Melencima
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






