Autobuska stanica u Zrenjaninu ne izgleda reprezentativno za jedan grad u kojem živi oko 100.000 ljudi. Jedan šalter je prebačen i nalazi se na ulici, a čekaonica prokišnjava, hladna je i nema normane uslove u kojima bi putnici mogli dostojno da sačekaju u toplim prostorijama autobus. Takozvani „divlji“ odnosno nelegalni prevoznici uzimaju legalnom prevozniku putnike. Čelni ljudi firma „Banat trans“ su se žalili inspekcijama, ali do rešavanja problema nije došlo. Direktor firme, Miroslav Zelen za RTV Santos je potvrdio da postoje planovi oko sanacije i rekonstrukcije glavne autobuske stanice. Kakvi su planovi i zašto ljudi kupuju karte na ulici, pogledajte u prilogu.
Autobuska stanica u Zrenjaninu nalazi se u izuzetno lošem stanju
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.

„Maslačak“ za Matiju
12. jun 2026.

Apel: Požari na otvorenom prostoru
12. jun 2026.

Vremenska prognoza
Najčitanije vesti



Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.