U Gradskoj bašti upriličena je svečanost dodele auto-sedišta za prvih 65 rođenih beba u zrenjaninskom porodilištu u 2021. godini. U pitanju je jedna u nizu akcija koje zajednički organizuju Grad Zrenjanin i Savet za bezbednost saobraćaja na putevima na teritoriji grada, a u okviru programa Grada Zrenjanina za unapređenje i bezbednost saobraćaja.
Auto sedišta za bezbednost najmlađih sugrađana
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti








