Narodno pozorište „Toša Jovanović“obeležilo je svečanom akademijom 179 godina postojanja. Direktor pozorišta, Ivan Francuski je tokom svečanosti uručio nagrade najuspešnijima.
179 godina postojanja Narodnog pozorišta „Toša Jovanović“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






