Naši predstavnici dobro su započeli takmičenje u Drugoj futsal ligi Srbije. „SAS“ je slavio protiv „Crvene zvezde“ u Beogradu, a „Tisa“ je u Novom Bečeju igrala nerešeno sa „Studentom“ iz Beograda.
Futsal: Druga liga Srbije 1. kolo
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti








