Jedna zlatna medalja na otvorenom prvenstvu Vojvodine

Podeli:

U Petak, subotu i nedelju u Bačkoj Palanci na Tikvari, odrzano je otvoreno prvenstvo Vojvodine u kajaku i kanu na mirnim vodama. U petak i subotu održane su kvalifikacione i finalne teke u konkurenciji pionira i juniora, dok su u subotu i nedelju održane kvalifikacione i finalne trke u konkurenciji kadeta. Učestvovao je 21 klub, a kajak klub Begej učestvovao je sa 9 takmičara u 16 finalnih trka obezbeđenih iz kvalifikacija. U ukupnom plasmanu osvojili smo 7 mesto.

Najbolji među pionirima bio je Radovan Ramljanski koji je u konkurenciji pionira osvojio 5.mesto u trci K-1 500m, i kadetima i juniorima Bojanić Stevan i Trubajić Stefan u konkurenciji kadeta osvojili su 1.mesto u trci K-2 200m i Beatrix Orban u konkurenciji juniorki osvojila je 6.mesto u trci K-1 1000m.