Beohemija zapošljava

Podeli:

Mašinski inženjer

Beohemija d.o.o.

 Zrenjanin, Pančevačka 84

 25.03.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

„BEOHEMIJA“ d.o.o. Beograd jedno je od vodećih preduzeća u proizvodnji praškastih deterdženata i kućne hemije.

U potrazi smo za kvalitetnim kadrovima koji su spremni da odgovore izazovima posla. Ukoliko ste to Vi, pridružite nam se na radno mesto: Mašinski inženjer, broj izvršioca: 1.

Opis posla:

  • Ispitivanje, intervencija i remont mašinske opreme
  • Puštanje u rad mašinske opreme nakon izvršene intervencije
  • Analiza nedostatka u radu mašina i opreme
  • Vođenje evidencije o mašinskom održavanju mašina u pogonima i izvršenim mašinskim radovima na mašinama i opremi
  • Kontrola i preventivni pregledi uređaja i opreme u skladu sa planom preventivnog održavanja
  • Praćenje stanja rezervnih delova i kontrola stanja minimalno potrebnih zaliha rezervnih mašinskih delova
  • Praćenje važećih zakonskih propisa i standarda iz oblasti mašinstva
  • Nadzor nad mašinskim radovima od strane trećih lica

Uslovi:

  • Stručna sprema: VI-VII stepen stručne spreme, mašinskog usmerenja
  • Radno iskustvo:poželjno od 2 godina na istim ili sličnim poslovima

Prijave sa biografijom možete poslati elektronskim putem.

Električar

 25.03.2021.

ugovor puno radno vreme

U potrazi smo za kvalitetnim kadrovima koji su spremni da odgovore izazovima posla. Ukoliko ste to Vi, pridružite nam se na radno mesto: Električar, broj izvršioca: 1.

Opis posla:

  • Ispitivanje i održavanje opreme za merenje i regulaciju i elektroenergetskih postrojenja;
  • Preventivni pregledi uređaja i opreme u skladu sa uputstvom
  • Intervencije i popravke na uređajima i instalacijama
  • Održavanje i otklanjanje kvarova na mašinskoj opremi

Uslovi:

  • Stručna sprema: III-IV stepen stručne spreme, elektro usmerenja
  • Radno iskustvo:poželjno je iskustvo od 2 godine na istim ili sličnim poslovima

Izvor:poslovi.infostud.com

RTV Santos

Autor: Redakcija radio televizije Santos

POVEZANE vesti

Pretraga