Javno komunalno preduzeće „Čistoća i zelenilo“ završilo je tokom vikenda akciju iznošenja kabastog smeća u naseljenim mestima zrenjaninske opštine, a već ove nedelje počela je akcija iznošenja u gradu Zrenjaninu. Nadležni u „Čistoći i zelenilu“ zadovoljni su rezultatima akcije koja je sprovedena u selima i očekuju standardno dobre rezultate u samom gradu.
Prolećna akcija iznošenja kabastog otpada
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.


