Gurmanski karavan “Izadji mi na teglu” održan je danas u Zrenjaninu.Zbog pandemije,nadmetalo se 10 ekipa u kuvanju ajvara a dve najbolje idu direktno u finale koje će 10.oktobra biti održano u Beogradu.
I Banatski ajvar „Izašao na teglu“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






