U organizaciji udruženja „Stubovi“ iz Novog Sada organizovano je putovanje mladih blogera- digitalnih junaka kulture Srbije. Oni su ovom prilikom posetili opštinu Nova Crnja, kao i naseljena mesta Aleksandrovo, Srpska Crnja i Radojevo.
Banatsko putovanje mladih blogera
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Prvi ples predškolaca održan u Žitištu
2. jun 2026.





