Akademski slikar Boris Horvat koji je pre nedelju dana započeo oslikavanje murala, jutros je ostao bez materijala za rad. Po svemu sudeći, đubretari su greškom odneli kutiju sa materijalom. Međutim, epilog priče je da su se ponovo našli ljudi velikog srca koji će mu donirati novi materijal, kako bi mogao da nastavi oslikavanje murala.
Gde su nestale boje umetniku koji oslikava mural?
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



