Na infektivnom Odeljenju Opšte bolnice „Đorđe Joanović“ juče je pregledano 220 pacijenata, od kojih je 18 zadržano na lečenju, zbog infekcije virusom kovid 19. Mesta ima dovoljno za hospitalizaciju, nakon proširenja kapaciteta, ali nadležni apeluju da se ona popunjavaju velikom brzinom. 85 osoba zaposlenih u bolnici se nalazi na lečenju u samoizolaciji ili je hospitalizovano. Tri pacijenta se nalazi na respiratoru.
Sve više ljudi se hospitalizuje zbog pogoršane kliničke slike usled infekcije virusom kovid 19
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.


