Ministarstvo zaštite životne sredine, Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede i Ministarstvo unutrašnjih poslova su i ove godine pokrenuli kampanju na jačanju svesti o štetnim posledicama paljenja žetvenih ostataka, što je zakonom zabranjeno. Ova kampanja trenutno je u toku, a više o njoj govorio je Branislav Milosavljević, komandant Vatrogasno- spasilačkog bataljona.
U toku je kampanja „Ne pali strnjiku“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





