Kafići i restorani danas su ponovo, posle 40 dana, počeli sa radom. Uz obavezne mere zaštite i bezbednosti, osoblje je dužno da nosi maske i rukavice, a za istim stolom ne može sedeti više od 4 osobe.
Ponovo rade ugostiteljski objekti
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Prvi ples predškolaca održan u Žitištu
2. jun 2026.



