Zrenjaninski muzičari osnovali su grupu pod nazivom „Muzikom protiv Korone“ u kojoj se okupljaju svi ljubitelji muzike. Kako navode članovi ove grupe, izolacija im je omogućila da mnogo više vremena izdvoje za sviranje i komponovanje.
Muzikom protiv koronavirusa
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





